Wesele w stylu glamour w naszym wykonaniu

Kilka słów od nas o stylu glamour

Elegancja, luksus i wystawność – to główne cechy stylu glamour. Błysk, złoto lub srebro, a także dodatki w postaci kryształków to częste elementy wykorzystywane przy dekoracjach w tym klimacie. Nieoczywiste połączenia tekstur czy kolorów, które idealnie ze sobą współgrają daje nam poczucie wyjątkowości oraz ekskluzywności. Jest to ponadczasowa klasyka, która znakomicie sprawdza się w stylizacjach, dekoracji wnętrz oraz na ślubach i weselach.

dekoracja ślubna kwiaty w złotej klatce
Dekoracje Lovegarden, Fot. Feel 8 Studio

Dekoracje weselne w stylu glamour

Styl glamour na ślubach i weselach kojarzy nam się głównie z kolorem białym, różowy i ecru. Charakterystycznymi barwami dla tego stylu są także czerwony, fioletowy, złoty oraz srebrny. Bukiety ślubne to zazwyczaj biedermeier lub równie elegancki bukiet spływający. Decydując się na uroczystość w stylu glamour, panny młode rzadko decydują się na wianek ślubny. Kwiatami, które niezaprzeczalnie zdominowały wesela glamour są róże i eustomy. Natomiast zieleń stanowi tylko delikatny akcent dekoracyjny ślubu w stylu glamour. Na stołach zazwyczaj królują okrągłe kompozycje kwiatowe w wysokich wazonach lub niskich naczyniach, często spotykane w kolorze złotym. Ponadto świece, złote lub srebrne świeczniki oraz podtalerze w tej samej kolorystyce to wspaniałe dodatki wpisujące się w ślub i wesele w stylu glamour. Szklane wazony również mogą stanowić piękny dodatek wystroju.

para młoda na sofie, w sesji zdjęciowej, w dekoracjach weselnych w stylu glamour
Dekoracje Lovegarden, Fot. Feel 8 Studio

Sala weselna w stylu glamour

Przy wyborze sali ważne jest dopasowanie jej do wizji naszej uroczystości ślubnej. Nie każda sala weselna da nam możliwość stworzenia dekoracji w klimacie jaki chcielibyśmy uzyskać. Wesele w stylu glamour wymaga klasy i elegancji miejsca, w którym planowane jest wydarzenie. Idealnym lokalem na takie wesele jest Mokoto Events zlokalizowane w warszawskich Fortach Racławickich. Sala z bieloną cegłą i przeszklonym dachem to wprost wymarzone miejsce dla uroczystości zaślubin, która stanowi alternatywę dla ślubu plenerowego w ogródku przy restauracji. Eleganckie wnętrze umożliwia zorganizowanie imprezy na ponad 100 gości.

sala weselna w stylu glamour
Dekoracje Lovegarden, Fot. Feel 8 Studio

Dekoracje Lovegarden w stylu glamour

Motywem przewodnim naszych dekoracji sali weselnej były kolory: amarantowy, szmaragdowy i złoty. Powszechnie stosowane róże zastąpiliśmy gerberami, goździkami i lewkoniami. Dekoracje z tych kwiatów połączone z dodatkiem ciemnej zieleni, zostały umieszczone w złotych klatkach, które postawiliśmy na stołach gości. Obok nich znalazły się złote świeczniki i podtalerze oraz amarantowe serwety. Stoły nakryto szmaragdowymi obrusami. Miejsce zaślubin udekorowaliśmy girlandami z kwiatów i zieleni na podwieszanych na drewnianych ramach. Dzięki temu miało się wrażenie, że kwiaty unoszą się w powietrzu. Wokół postawiliśmy barwne dekoracje kwiatowe w złotych klatkach. Do zdjęć została przygotowana piękna sofa, na której znalazły się nasze dekoracje w postaci girlandy z kwiatów i zieleni.

Jeżeli marzy Ci się wesele w stylu glamour i szukasz florystki na wesele – napisz do nas. Pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenia ☺

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *