Dekoracje z mchu

Dekoracje z mchu na indywidualne zamówienie – Warszawa

Dekoracje z mchu to najnowszy trend w wykończeniu wnętrz. Obrazy z mchu, których element dominujący stanowi chrobotek reniferowy, na dobre zagościły w wielu polskich mieszkaniach. Również przestrzenie biurowe upodobały sobie ten nowoczesny sposób urządzania wnętrza. Nie tylko zielone ściany z mchu, ale również logo firmy wykonane z chrobotka to jeden z coraz częściej spotykanych elementów dekoracyjnych powierzchni biurowych. 

Mech chrobotek jest miękki i przyjemny w dotyku. Idealnie nadaje się do wnętrz, w których ciężko jest utrzymać rośliny doniczkowe o specjalnych wymaganiach. Ten niepozorny porost, przy zachowaniu odpowiedniej wilgotności powietrza, wytrzymuje bez żadnego podlewania, a co najciekawsze – oczyszcza powietrze. Chrobotek reniferowy pięknie komponuje się z elementami z drewna i kamienia, co w efekcie daje nam piękne, żywe obrazy z mchu.

dekoracje z mchu

Nietuzinkowe obrazy z mchu i ściany z mchu, które zrobią wrażenie

Oferta naszej pracowni florystycznej bogata jest w różnego rodzaju obrazy z chrobotka reniferowego. Do wyboru mamy obrazy z mchu w kolorze jasnozielonym, ciemnozielonym, białym oraz na zamówienie. Tworzymy obrazy z mchu na wymiar z ramą w stylu nowoczesnym, rustykalnym oraz glamour. Obrazy z chrobotka reniferowego to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Obrazy z mchu warszawa

Nasze dekoracje z mchu są całkowicie wykonane własnoręcznie w solidnej ramie. Mogą stanowić element dekoracyjny do nowoczesnego biura, przytulnego mieszkania oraz pracowni. Do wykonania obrazu z mchu wykorzystujemy naturalny, żywy mech klasy 1 i 2, który stanowi najwyższą jakość. Pragniemy zaznaczyć, że chrobotek wysokiej klasy jest  odporny na pleśnie oraz grzyby. W biurach coraz częściej można spotkać ściany z mchu, które nadają elegancji i świeżości temu pomieszczeniu. Dostawa dekoracji z mchu na terenie miasta Warszawy gratis.