Las w słoiku

Las w słoiku – Warszawa

Las w słoiku z pewnością stał się ulubieńcem wśród dekoracji ostatnich lat. Naturalne, ekologiczne i przede wszystkim piękne żywe lasy w szkle szturmem zdobyły serca wielu miłośników roślinności. Florarium zamknięte w szklanym naczyniu samodzielnie wytwarza tlen, więc jest prawie w całości samowystarczalne. 

Może stanowić dekorację zacisznego wnętrza, biblioteki, a także nowoczesnego biura. Jego ciepła barwa ożywi każde pomieszczenie i nada mu przyjemnego klimatu. Nic tak nie uspokaja jak kontakt z naturą, którą możemy postawić na biurku w swoim miejscu pracy. Dbamy o to, aby nasze lasy w słoikach posiadały wysokiej jakości rośliny oraz podłoże, a przy tym były ekologiczne. Na koniec zamykamy je w szkle wykonanym w 100% z recyklingu.

Las w słoiku - Lovegarden

Gdzie kupić las w słoiku w Warszawie? 

W naszym sklepie znajdą Państwo lasy w słoikach różnych rozmiarów – od drobnych, zajmujących niewiele miejsca, po ogromne florarium, które może zajmować zaszczytne miejsce w każdym wnętrzu. Warto wspomnieć, że las w słoiku to także idealny pomysł na prezent! Nic tak nie cieszy jak kawałek natury, który wygląda atrakcyjnie, a także pochłania  szkodliwe substancje wytwarzane przez sprzęt elektroniczny. Las w szkle to niezapomniany upominek dla każdego. Mogą Państwo wybrać nie tylko rozmiar słoja, ale również rośliny oraz zamknięcie. W ofercie sklepu posiadamy również otwarte florarium. Przy minimalnej pielęgnacji, nasz las w słoiku będzie służył przez długie lata! Jeżeli zastanawiacie się gdzie kupić las w słoiku, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Zapewniamy dowóz lasów w szkle na terenie Warszawy gratis.

Nasze lasy w słoiku – cennik:

 • Terrarium z 3 sukulentami – terrarium otwarte w okrągłej misie. W środku znajdują się 3 sukulenty oraz dekoracje i piasek. Rośliny nie wymagają dużej ingerencji. Cena od 110 zł.
 • Las w słoiku otwarty ze skrzydłokwiatem/bluszczem – w środku znajduje się mech, kamienie dekoracyjne, fitonia i skrzydłokwiat lub bluszcz. Podłoże zabezpiecza roślinę przez całkowitym wysuszeniem. Wymaga niewielkiej pielęgnacji. Cena od 150 zł.
 • Las w słoiku z chamaedorą – w środku poza chamaedorą znajduje się fitonia, bluszcz, piasek, kamienie dekoracyjne, specjalne podłoże zabezpieczające przed całkowitym wysuszeniem. Las otwarty 25 cm – Cena od 150 zł.
 • Las w karafce – zamknięty, bluszcz lub asparagus, piasek dekoracyjny, specjalne podłoże. Cena od 40 zł.
  Wykonujemy również inne lasy w szkle, także na indywidualne zamówienie.
 • Warsztaty tworzenia lasów w słoikach - Lovegarden

  Warsztaty las w słoiku

  Zajmujemy się również prowadzeniem warsztatów z tworzenia lasu w słoiku dla osób prywatnych – dorosłych i dla dzieci, a także dla firm. Uczestnicy warsztatu otrzymują od nas wszystkie niezbędne materiały, a stworzony las w słoiku zabierają ze sobą. Jest to kreatywny pomysł na prezent, pomysł na wieczór panieński lub chęć zrobienia czegoś nowego. Informacje dotyczące innych prowadzonych przez nas warsztatów florystycznych znajdziecie Państwo w zakładce Warsztaty.

  Jak wyglądają nasze warsztaty tworzenia lasu w słoiku?

  Warsztaty poprzedzone są naszymi przygotowaniami na miejscu. Same warsztaty składają się z części teoretycznej, podczas której przekazujemy wiedzę na temat tworzenia lasu w słoiku oraz jego pielęgnacji. Równocześnie prowadzimy część praktyczną pokazując jak się tworzy krok po kroku kompozycję w szkle. Wiedza teoretyczna połączona od razu z praktyką sprawi, że las w słoiku zostanie wykonany poprawnie przez każdego z uczestników. Na końcu opowiemy Wam jak pielęgnować las w słoiku aby cieszył oko jak najdłużej.
  Warsztaty dla dużych grup są prowadzone na dwa sposoby. Dzielimy grupę na mniejsze grupki lub
  w ramach jednej grupy jest jedna osobą prowadząca i kilku pomocników.

  Gdzie odbywają się warsztaty?

  Warsztaty z lasów w słoiku przeprowadzamy w zaprzyjaźnionych kawiarniach na terenie Warszawy oraz w miejscach, do których nas zaprosicie.

  Co otrzymujesz po warsztatach Las w słoiku?

  Po takich warsztatach każdy z uczestników wychodzi:

  • bogatszy o własnoręcznie wykonany las;
  • bogatszy o wiedzę teoretyczną na temat lasów w słoiku;
  • zrelaksowany i odstresowany 🙂

   Ile osób może uczestniczyć w warsztatach?

   Nasze spotkania odbywają się w grupach od 8 osób.


   Uwaga! Jest możliwość prowadzenia warsztatów online.
  warsztaty las w słoiku