Las w słoiku

Las w słoiku – Warszawa

Las w słoiku z pewnością stał się ulubieńcem wśród dekoracji ostatnich lat. Naturalne, ekologiczne i przede wszystkim piękne żywe lasy w szkle szturmem zdobyły serca wielu miłośników roślinności. Florarium zamknięte w szklanym naczyniu samodzielnie wytwarza tlen, więc jest prawie w całości samowystarczalne. 

Może stanowić dekorację zacisznego wnętrza, biblioteki, a także nowoczesnego biura. Jego ciepła barwa ożywi każde pomieszczenie i nada mu przyjemnego klimatu. Nic tak nie uspokaja jak kontakt z naturą, którą możemy postawić na biurku w swoim miejscu pracy. Dbamy o to, aby nasze lasy w słoikach posiadały wysokiej jakości rośliny oraz podłoże, a przy tym były ekologiczne. Na koniec zamykamy je w szkle wykonanym w 100% z recyklingu.

Las w słoiku warszawa

Gdzie kupić las w słoiku w Warszawie? 

W naszym sklepie znajdą Państwo lasy w słoikach różnych rozmiarów – od drobnych, zajmujących niewiele miejsca, po ogromne florarium, które może zajmować zaszczytne miejsce w każdym wnętrzu. Warto wspomnieć, że las w słoiku to także idealny pomysł na prezent. Nic tak nie cieszy jak kawałek natury, który wygląda atrakcyjnie, a także pochłania  szkodliwe substancje wytwarzane przez sprzęt elektroniczny. Las w szkle to niezapomniany upominek dla każdego. Mogą Państwo wybrać nie tylko rozmiar słoja, ale również rośliny oraz zamknięcie. W ofercie sklepu posiadamy również otwarte florarium. Przy minimalnej pielęgnacji, nasz las w słoiku będzie służył przez długie lata!

las w szkle warszawa

Jeżeli zastanawiacie się gdzie kupić las w słoiku, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Zapewniamy dowóz materiałów na terenie Warszawy gratis. Zajmujemy się również prowadzeniem warsztatów z tworzenia lasu w słoiku dla osób prywatnych, dorosłych, dzieci, a także dla firm. Wszystkie informacje znajdziecie Państwo w zakładce warsztaty florystyczne