Świąteczny las w słoiku – idealny prezent na Boże Narodzenie

Święta to czas cenny, bo spędzony z bliskimi. Z tej okazji możemy podarować im coś od serca. Zapewne wielu z Was przynajmniej raz usłyszało o lasach w słoiku. Dla tych, którzy nie mieli okazji zagłębić się w tę tematykę wyjaśniamy, że są to kompozycje roślinne z odpowiednio przygotowanym podłożem, umieszczone w szklanym naczyniu. W naszej ofercie znajdują się kompozycje przygotowane SPECJALNIE na czas świąt Bożego Narodzenia – otwarte oraz zamknięte świąteczne lasy w słoikach.

świąteczny las w słoiku

Ręcznie stworzona kompozycja może stanowić wspaniały prezent, który nie tylko wygląda atrakcyjnie, ale również ma właściwości prozdrowotne. Otwarty las w słoiku potrafi koić zielenią liści i mchu oraz oczyszcza powietrze. Zamknięty zaś zachwyca jak natura potrafi poradzić sobie w zamkniętym obiegu wody. Świąteczny las w słoiku poza odpowiednio przygotowanym podłożem oraz roślinami, wymaga dobrania klimatycznych dekoracji związanych ze świętami oraz świątecznych światełek. Swoją unikatowością i charakterem przyciąga wzrok nawet największych sceptyków.

świąteczny las w szkle

Dla kogo świąteczny las w słoiku?

Prezent w postaci świątecznego lasu w słoiku można podarować każdemu. Rodzicom, cioci czy wujkowi, rodzeństwu, a także dziadkowi oraz babci. Jest to ciekawy pomysł na prezent do firmy, który nada jej świątecznego nastroju. Nasi klienci świątecznymi lasami w słoiku obdarowywują swoich pracowników, a także partnerów biznesowych. Taki upominek w postaci świątecznego lasu w szkle można postawić na komodzie, stoliku kawowym, szafce nocnej, w biurze, na recepcji lub w poczekalni. Przy odpowiedniej pielęgnacji posłuży nam jako praktyczna dekoracja na bardzo długi czas.
Świąteczny las w słoiku to także dobry prezent dla tych, którzy nie posiadają własnego ogródka. Znajomi, którzy dopiero co kupili własne m2 na pewno ucieszą się z takiego kawałka lasu w nowym domu. Dzieci również ucieszą się z takiego prezentu – doglądanie żywych roślinek, które rosną i rozwijają się fascynuje.

Gdzie mogę kupić świąteczny las w słoiku na prezent?

Możesz zamówić go u nas, w pracowni florystycznej Lovegarden. Dostarczamy świąteczne lasy w słoikach na terenie Warszawy i okolic. Po taką kompozycję można również zgłosić się osobiście na warszawski Wawer. Stworzymy indywidualny las według Twoich wskazówek i dostosowany do obdarowywanej osoby. Świąteczny las w słoiku możemy przystroić świątecznymi dekoracjami, figurkami lub światełkami – wszystko w zależności od upodobań klienta. W naszej ofercie mamy świąteczne lasy w słoiku otwarte oraz zamknięte.

Na naszej stronie znajdziecie tylko część kompozycji lasów w słoikach, które wykonujemy na zamówienie. Do wyboru mamy różne rozmiary oraz kształty szklanych naczyń. Prowadzimy również warsztaty florystyczne z lasów w słoiku, podczas których uczymy jak wykonać swój własny las w szkle. Podczas autorskich warsztatów przekazujemy wiedzę teoretyczną oraz instruujemy jak krok po kroku przygotować roślinną kompozycję, a także w jaki sposób pielęgnować własny mini las. Zapewniamy rośliny, materiał oraz szklane naczynie oraz – co najistotniejsze – ogrom dobrej zabawy! W naszej ofercie mamy również vouchery jednoosobowe oraz dla par. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *