Wypożyczalnia dekoracji

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych w Warszawie

Ślub to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary młodej. Taka uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy. Poza dekoracjami kwiatowymi warto zadbać także o inne dodatki. Nie wszystko trzeba kupować, część elementów dekoracji można wypożyczyć. Wypożyczenie dekoracji ślubnych obniży koszty ślubu czy wesela i pozytywnie wpłynie na ochronę środowiska. 

wypożyczalnia dekoracji ślubnych warszawa

W naszej wypożyczalni dekoracji i akcesoriów ślubnych znajdziecie Państwo m.in.: ścianki ślubne jako tło za Parą Młodą, tablice na listy gości, numery na stoły gości, napis LOVE, wazony, lustra, świeczniki, meble dekoracyjne, drewniane dodatki czy girlandy żarówek

Wypożyczalnia dekoracji i rekwizytów na eventy, sesje zdjęciowe

Każdy event firmowy powinien zostać opatrzony odpowiednią dekoracją. Nie tylko florystyczną. Odpowiednie dodatki i akcesoria sprawią, że wydarzenie nabierze niepowtarzalnego charakteru i zapadnie uczestnikom głęboko w pamięć. Wszystkie nasze dekoracje sprawią, że wykonane przez Was zdjęcia staną się bardziej autentyczne. 

Nasza wypożyczalnia oferuje dekoracje i rekwizyty na sesje zdjęciowe, eventy oraz do filmów i reklam. Każdy nasz produkt można wypożyczyć osobno lub w sugerowanym zestawie przedstawionym na zdjęciach. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem wypożyczalni.

wypożyczalnia dekoracji warszawa

Przykładowe dekoracje na wypożyczenie: