Bukiety ślubne

Bukiety ślubne – Warszawa

Wiązanka ślubna jest tak naprawdę młodą ozdobą kwiatową panny młodej. Do połowy XIX wieku panny szły do ślubu w wiankach. W dzisiejszych czasach bukiet ślubny to kluczowy element oprawy florystycznej ślubu. To na ten właśnie bukiet będą patrzeć wszyscy goście. To bukiet ślubny będzie na pamiątkowych zdjęciach. 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze bukiety były realizacją marzeń Panien Młodych. Stawiamy na naturalność oraz indywidualizm. Śledzimy bieżące trendy i przedstawiamy je klientom. Chętnie tworzymy bukiety wymykające się ramom aktualnej mody. Niezależnie od tego czy suknia ślubna będzie śnieżnobiała czy ogniście czerwona, my dobierzemy wiązankę ślubną tak, aby w całości komponowała się z pozostałymi elementami ubioru Panny Młodej jak np. wianek ślubny czy też z dekoracjami weselnymi. 

bukiet ślubny boho

Różne typy bukietów ślubnych od Lovegarden

W naszej ofercie posiadamy bukiety ślubne w różnych typach:

 • okrągłe wiązanki typu biedermeier, które jako pierwsze pojawiły się na ślubach w Europie, idealnie pasujące do stylu glamour. 
 • bukiety w stylu boho – wiązanka strukturalna o nieregularnych kształtach i dużą ilością zielonych dodatków, które stają się coraz bardziej modne. 
 • bukiety spływające w stylu angielskim, francuskim czy wiedeńskim, polecane zwłaszcza dla wysokich panien młodych. 

Najczęściej wybierane bukiety ślubne ze względu na dobór kwiatów:

 • Bukiety ślubne z róż, które sprawdzają się w klasycznych bukietach oraz w stylu boho. Najczęstszym wyborem są bukiety z białych lub różowych róż. Rzadszym wyborem są bukiety z róży angielskiej;
 • Bukiety ślubne z peonii, które królują w okresie letnim. Poza bielą i różem piwonie przybierają barwy koralowe czy bordowe;
 • Bukiet ślubny z eustomy, którego realizacja jest możliwa przez cały rok. Niektóre z odmian eustomy przypominają róże, inne są karbowane i przypominają materiał sukni ślubnej;
 • Bukiet ślubny z polnych kwiatów, które są lekkie i wielokolorowe;
 • Bukiety ślubne z konwalii – popularne w maju i czerwcu, drobne i subtelne, najlepiej prezentują się same;
 • Zimowy bukiet ślubny, z dodatkiem gałązek sosny czy suszonych pomarańczy, z magiczną nutką świąt i śnieżnej aury.

Najczęściej wybierane bukiety pod kątem kolorystycznym:

 • Biało zielony bukiet ślubny, boho lub w stylu biedermeier;
 • Biały bukiet ślubny, zazwyczaj z białych róż lub piwonii;
 • Bukiety ślubne pastelowe, delikatne i stonowane, pasują do każdego stylu ślubu i wesela;
 • Bordowy bukiet ślubny, zdecydowanie ostrzejszy i charakterny. Kolor bordowy dodaje elegancji i szyku;
 • Bukiet ślubny biało niebieski, kontrastujące w nim kolory wydobywają piękno każdego kwiatu zawartego w bukiecie.

Wiązanki tworzymy z kwiatów i roślin świeżych lub suszonych. Poza bukietami ślubnymi oferujemy także alternatywne formy florystyczne takie jak wachlarz, mufka czy biżuteria florystyczna, które będą wspaniałą ozdobą Panny Młodej. Dostawa bukietów ślubnych na terenie Warszawy gratis.

Bukiet ślubny to kluczowy element oprawy florystycznej ślubu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze bukiety były realizacją marzeń panien młodych. Stawiamy na naturalność oraz indywidualizm. Niezależnie od tego czy suknia ślubna będzie śnieżnobiała lub ogniście czerwona, my dobierzemy wiązankę ślubną tak, aby w całości komponowała się z pozostałymi elementami dekoracyjnymi. 

Więcej informacji o wiązankach ślubnych można znaleźć na naszym Blogu: Jaki to bukiet? Wybierz idealną wiązankę ślubną.