Bukiety ślubne

Bukiety ślubne – Warszawa

Wiązanka ślubna jest tak naprawdę młodą ozdobą kwiatową panny młodej. Do połowy XIX wieku panny szły do ślubu w wiankach. W dzisiejszych czasach bukiet ślubny to kluczowy element oprawy florystycznej ślubu. To na ten właśnie bukiet będą patrzeć wszyscy goście. To bukiet ślubny będzie na pamiątkowych zdjęciach. 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze bukiety były realizacją marzeń Panien Młodych. Stawiamy na naturalność oraz indywidualizm. Śledzimy bieżące trendy i przedstawiamy je klientom. Chętnie tworzymy bukiety wymykające się ramom aktualnej mody. Niezależnie od tego czy suknia ślubna będzie śnieżnobiała czy ogniście czerwona, my dobierzemy wiązankę ślubną tak, aby w całości komponowała się z pozostałymi elementami ubioru Panny Młodej jak np. wianek ślubny czy też z dekoracjami weselnymi. 

bukiet ślubny boho

Różne typy bukietów ślubnych od Lovegarden

W naszej ofercie posiadamy bukiety ślubne w różnych typach:

  • okrągłe wiązanki typu biedermeier, które jako pierwsze pojawiły się na ślubach w Europie, idealnie pasujące do stylu glamour. 
  • bukiety w stylu boho – wiązanka strukturalna o nieregularnych kształtach i dużą ilością zielonych dodatków, które stają się coraz bardziej modne. 
  • bukiety spływające w stylu angielskim, francuskim czy wiedeńskim, polecane zwłaszcza dla wysokich panien młodych. 

Wiązanki tworzymy z kwiatów i roślin świeżych lub suszonych. Poza bukietami ślubnymi oferujemy także alternatywne formy florystyczne takie jak wachlarz, mufka czy biżuteria florystyczna, które będą wspaniałą ozdobą Panny Młodej. Dostawa bukietów ślubnych na terenie Warszawy gratis.

Bukiet ślubny to kluczowy element oprawy florystycznej ślubu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze bukiety były realizacją marzeń panien młodych. Stawiamy na naturalność oraz indywidualizm. Niezależnie od tego czy suknia ślubna będzie śnieżnobiała lub ogniście czerwona, my dobierzemy wiązankę ślubną tak, aby w całości komponowała się z pozostałymi elementami dekoracyjnymi. 

Więcej informacji o wiązankach ślubnych można znaleźć na naszym Blogu: Jaki to bukiet? Wybierz idealną wiązankę ślubną.