Realizacje

 

Przedstawimy Państwu kilka naszych realizacji, w których zadbaliśmy o dekoracje florystyczne.

 

 

 

 

Sesja zdjęciowa Malcanów

 

 

Braliśmy udział w sesji zdjęciowej w Siedlisku Malcanów. Przygotowaliśmy dekoracje florystyczne takie jak bukiet dla Panny Młodej, bukiety dla druhen, dekoracja miejsca zaślubin w plenerze, dekoracja na kapeluszach oraz dekoracja na torcie ślubnym.

Sesja zdjęciowa ślubna Gajówka

Rustykalne dekoracje ślubne i dekoracje florystyczne w naszym wykonaniu we wspaniałej sali Gajówka Obręb pod Warszawą. Kolory, piękne astry i dalie oraz duży wianek. To są nasze klimaty.

Sesja zimowa – Klub Sosnowy

Nasza zimowa realizacja w Klubie Sosnowym w Warszawie. Jest to nasza elegancka, delikatna i mamy nadzieję, że trochę zaskakująca propozycja grudniowej dekoracji ślubnej. Zimowy bukiet ślubny nie musi być z szyszkami czy popularnymi o tej porze roku owocami brunii. Bukiet z białymi różami, dziurawcem, suszonymi pomarańczami i gałązkami sosny to magiczne połączenie delikatności i jednego z nieodłącznych elementów Świąt Bożego Narodzenia. Na stołach zagościły dekoracje z białymi goździkami i gipsówką oraz plastry drewna i kora cynamonu. Pomimo deszczowej aury za oknem biel w połączeniu z zielenią eukaliptusa wprowadziła naprawdę śnieżny nastrój.

Sesja zdjęciowa „Z tolerancją Ci do twarzy”

Podczas realizacji tego przedsięwzięcia odpowiadaliśmy za oprawę florystyczną w stylu boho. Wykonaliśmy duże dekoracje na stół, drobne dekoracje w wazonach oraz bukiety dla panien młodych.

Sesja ślubna Mokoto Events

Sesja ślubna w loftowym Mokoto Events była dla nas wspaniałym przedsięwzięciem. Nasza pracownia przygotowała dekoracje na ceremonię ślubną oraz na wesele. Panna Młoda pozowała z naszym bukietem ślubnym w kolorze ciemnego różu. Gerbera oraz goździki, które dominowały w kompozycjach florystycznych, znalazły się również na butonierce Pana Młodego. Podwieszana instalacja wykonana przez zaprzyjaźnioną pracownię drewna została udekorowana kwiatami unoszącymi się w powietrzu. Na bordowej sofie znajdowała się nasza girlanda z kwiatów. Bujne dekoracje na stołach zostały umieszone w złotych klatkach, dzięki czemu uzyskaliśmy oryginalny i elegancki efekt glamour. Drobne, pojedyncze kwiaty stanowiły piękny akcent dekoracyjny na torcie ślubnym.

Pałac i Folwark w Łochowie

Ślub w kolorach jesieni w Kuchni Pałacowej i Oranżerii Pałacu w Łochowie. Dodatek kolorowych liści oraz zielonych obrusów idealnie pasował do październikowej pogody za oknem. Bordowe, pomarańczowe i żółte kwiaty w połączeniu z zielenią wyglądały bardzo energetycznie.

Cicha 23

Kolorowe dekoracje ślubne z motywem polnym. Kolorowo, lekko i wdzięczne. Na stołach stały kwiaty w małych wazonikach na plastrach drewna oraz paprotki w doniczkach. Miejsce do ślubu plenerowego udekorowaliśmy kolorowymi kwiatami i materiałem.

Ślub w Pałacu Zdunowo

Dekoracje kwiatowe w pastelowych kolorach z dodatkiem bzu, bo to był maj. Styl glamour idealnie pasuje do pałacowych wnętrz. Bukiet Panny Młodej z piwoniami oraz butonierki dla ważnych
czworonożnych członków rodziny stanowiły istotne elementy dekoracji.

Wesele w Reducie Banku Polskiego

Gipsówka, biel i transparentność. Takie były założenia dekoracji weselnej. Szklane kielichy, na których ustawione były dekoracje z białych kwiatów stały na stołach przykrytych szarymi obrusami. Obok nich
szklane tuby z pływającymi świecami oraz małe wazoniki z kwiatami. Do środka wszystkich gości „zapraszała” dekoracja z gipsówki zamontowana nad wejściem oraz tablica z listą gości ustawiona wśród łączki z gipsówki.

Wesele Pałac Zdunowo

Pałac Zdunowo, otoczony malowniczym parkiem, stanowi idealne tło dla romantycznych ceremonii i przyjęć weselnych. Dekoracja weselna w tym miejscu to połączenie elegancji, uroku i wyjątkowej atmosfery. Stoły weselne zdobione są gustownymi kompozycjami kwiatowymi, a każdy detal, od nakrycia stołu po oświetlenie, jest starannie przemyślany.Ścianka za Parą Młodą stanowi generalny punkt dekoracji całego przyjęcia.

Sielsko Anielsko

Sala weselna wypełniona jest sielskim urokiem, który podkreślają kolorowe letnie kwiaty
umieszczone w eleganckich szklanych wazonach. Wybierając delikatne odcienie róż, fioletu, żółtego
oraz błękitu, stworzono harmonijną kompozycję, która dodaje przestrzeni ciepła i romantyzmu.
Stare, drewniane drzwi, przed którymi stoją donice z kwitnącymi kwiatami prowadzą w głąb lasu do
udekorowanego przez nas miejsca ceremonii ślubu plenerowego.

Szklarnia Grodzisk

Zielone dekoracje w stylu greenery z niewielką domieszką białych kwiatów. Wysokie kompozycje na stołach gości, girlanda z zieleni oraz dodatki w postaci szklanych podtalerzy i ułożonych na nich zielonych listkach tworzyły zgraną całość. Wisienką na torcie była podwieszana dekoracja z zieleni nad stołem Pary Młodej. W plenerze stelaż koło z dekoracją oraz bukiecikami przy krzesłach gości.

Pałac Zdunowo

Dekoracja wrześniowego ślubu w plenerze wśród zabytkowych drzew parku przylegającego do Pałacu. Płatki kwiatów zamiast dywanu prowadzą do dekoracji miejsca zaślubin. Na stołach niskie dekoracje kwiatowe w kolorach biały, kremowy, burgundowy i zielony z dużą ilością świeczników.

Wesele w Cicha 23 – sierpień

Sierpniowa dekoracja sali weselnej z kwiatów w kolorach żółty, czerwony, pomarańczowy
oraz zielony dopasowana do drewna i cegły wewnątrz pomieszczenia, Do tego dekoracja
ścianki do ślubu plenerowego z makramą oraz kwiatami w tych samych kolorach, co
dekoracja sali.