Realizacje

Przedstawimy Państwu kilka naszych realizacji w których zadbaliśmy o dekoracje florystyczne.

Sesja zdjęciowa Malcanów

Braliśmy udział w sesji zdjęciowej w Siedlisku Malcanów. Przygotowaliśmy dekoracje florystyczne takie jak bukiet dla Panny Młodej, bukiety dla druhen, dekoracja miejsca zaślubin w plenerze, dekoracja na kapeluszach oraz dekoracja na torcie ślubnym.

Sesja zdjęciowa ślubna Gajówka

Rustykalne dekoracje ślubne i dekoracje florystyczne w naszym wykonaniu we wspaniałej sali Gajówka Obręb pod Warszawą. Kolory, piękne astry i dalie oraz duży wianek. To są nasze klimaty.

Sesja zimowa – Klub Sosnowy

Nasza zimowa realizacja w Klubie Sosnowym w Warszawie. Jest to nasza elegancka, delikatna i mamy nadzieję, że trochę zaskakująca propozycja grudniowej dekoracji ślubnej. Zimowy bukiet ślubny nie musi być z szyszkami czy popularnymi o tej porze roku owocami brunii. Bukiet z białymi różami, dziurawcem, suszonymi pomarańczami i gałązkami sosny to magiczne połączenie delikatności i jednego z nieodłącznych elementów Świąt Bożego Narodzenia. Na stołach zagościły dekoracje z białymi goździkami i gipsówką oraz plastry drewna i kora cynamonu. Pomimo deszczowej aury za oknem biel w połączeniu z zielenią eukaliptusa wprowadziła naprawdę śnieżny nastrój.

Sesja zdjęciowa „Z tolerancją Ci do twarzy”

Podczas realizacji tego przedsięwzięcia odpowiadaliśmy za oprawę florystyczną w stylu boho. Wykonaliśmy duże dekoracje na stół, drobne dekoracje w wazonach oraz bukiety dla panien młodych.

Sesja ślubna Mokoto Events

Sesja ślubna w loftowym Mokoto Events była dla nas wspaniałym przedsięwzięciem. Nasza pracownia przygotowała dekoracje na ceremonię ślubną oraz na wesele. Panna Młoda pozowała z naszym bukietem ślubnym w kolorze ciemnego różu. Gerbera oraz goździki, które dominowały w kompozycjach florystycznych, znalazły się również na butonierce Pana Młodego. Podwieszana instalacja wykonana przez zaprzyjaźnioną pracownię drewna została udekorowana kwiatami unoszącymi się w powietrzu. Na bordowej sofie znajdowała się nasza girlanda z kwiatów. Bujne dekoracje na stołach zostały umieszone w złotych klatkach, dzięki czemu uzyskaliśmy oryginalny i elegancki efekt glamour. Drobne, pojedyncze kwiaty stanowiły piękny akcent dekoracyjny na torcie ślubnym.