Bukiety komunijne

Bukiety komunijne dla dziewczynek

Poza popularnymi wiankami komunijnymi na głowy dziewczynek coraz częściej pojawiają się kwiaty do ręki, czyli bukiet komunijny. Mały bukiecik, najczęściej z białych kwiatów oraz z dodatkiem zieleni idealnie dopełnia strój komunijny. Najlepszymi kwiatami do takich bukietów są m.in. frezje, konwalie, drobne róże gałązkowe, gipsówka i zielone dodatki. Możliwe jest również stworzenie kolorowych bukietów nawiązujących do elementów ludowych. Tworzymy także zestawy w postaci wianka oraz bukietu komunijnego dla dziewczynki, których wygląd jest ze sobą spójny.

Dekoracja z kwiatów w postaci bukietów komunijnych na stół

Zazwyczaj po mszy komunijnej odbywa się przyjęcie z uroczystym obiadem. Przy takiej okazji warto pomyśleć o dekoracji stołu. Bukiety komunijne na stół, niekoniecznie białe, będą zapamiętane przez gości i uprzyjemnią te ważny w życiu dzień. Wprowadzą element elegancji i wyjątkowości. Kolorystyka i gatunki kwiatów zależą od upodobań i wyglądu wnętrza, w którym odbędzie się komunijny obiad.
Pierwsza komunia święta to niezwykle ważny dzień w życiu religijnym i rodzinnym. Ważne jest, aby ten dzień uczcić w jak najlepszy sposób. Oprawa florystyczna nie powinna zostać pominięta.
Jeżeli poszukujecie Państwo dekoracji z kwiatów z okazji Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy do kontaktu. Wszystkie bukiety komunijne wykonujemy z żywych kwiatów, które utrzymują świeżość przez długi czas.