Dekoracje ślubne

Dekoracje ślubne  – Warszawa

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Ten magiczny moment powinien być zapamiętany jak najlepiej. Dekoracje ślubne wykonane z żywych kwiatów stanowią piękną aranżację oraz wprowadzają element magii. Należy pamiętać zarówno o dekoracji kościoła jak i dekoracji sali weselnej.

Florystyka ślubna wyznacza nowe trendy, które przełamują stereotyp wyłącznie białych kwiatów. Jesteśmy otwarci na kompozycje z dominacją wybranych kolorów. Chętnie doradzamy, które kwiaty oddadzą charakter uroczystości oraz jakie gatunki są dostępne w sezonie. To nie lada sztuka dopasować wymarzone dekoracje ślubne do klimatu wesela, dlatego mogą Państwo liczyć na naszą fachową pomoc.

dekoracje ślubne warszawa

Florystyka ślubna – oferta od Lovegarden

W naszej ofercie znajdą Państwo dekoracje ślubne w stylu boho, rustykalnym, glamour, wiejskim oraz wiele innych, w zależności od upodobań. Nasze dekoracje weselne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które pozyskujemy od zaufanych dostawców. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Dostarczamy dekoracje ślubne na terenie miasta Warszawy gratis.

dekoracje ślubne w warszawie

Kwiaty na ślub muszą być nie tylko piękne, ale również trwałe, dlatego nasza pracownia florystyczna zwraca szczególną uwagę na dobór roślinności. Dekoracje weselne w postaci ścianki za parą młodą, dekoracji na stoły gości oraz państwa młodych, a także podwieszane żyrandole i słodki stół wymagają odpowiedniej oprawy florystycznej. Oferujemy również dekoracje weselne na specjalne zamówienie, bo zależy nam na tym, aby Państwa ślub był wyjątkowy i niezapomniany.