Dekoracje ślubne

Dekoracje ślubne  – Warszawa

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Ten magiczny moment powinien być zapamiętany jak najlepiej. Dekoracje ślubne wykonane z żywych kwiatów stanowią piękną aranżację oraz wprowadzają element magii. Należy pamiętać zarówno o dekoracji kościoła jak i dekoracji sali weselnej.

Florystyka ślubna wyznacza nowe trendy, które przełamują stereotyp wyłącznie białych kwiatów. Jesteśmy otwarci na kompozycje z dominacją wybranych kolorów. Chętnie doradzamy, które kwiaty oddadzą charakter uroczystości oraz jakie gatunki są dostępne w sezonie. To nie lada sztuka dopasować wymarzone dekoracje ślubne do klimatu wesela, dlatego mogą Państwo liczyć na naszą fachową pomoc.

dekoracje ślubne warszawa

Florystyka ślubna – oferta od Lovegarden

W naszej ofercie znajdą Państwo dekoracje ślubne w stylu boho, rustykalnym, glamour, wiejskim oraz wiele innych, w zależności od upodobań. Nasze dekoracje weselne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które pozyskujemy od zaufanych dostawców. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Dostarczamy dekoracje ślubne na terenie miasta Warszawy gratis.

Dekoracje weselne warszawa

Kwiaty na ślub muszą być nie tylko piękne, ale również trwałe, dlatego nasza pracownia florystyczna zwraca szczególną uwagę na dobór roślinności. Dekoracje weselne w postaci ścianki za parą młodą, dekoracji na stoły gości oraz państwa młodych, a także podwieszane żyrandole i słodki stół wymagają odpowiedniej oprawy florystycznej. Oferujemy również dekoracje weselne na specjalne zamówienie, bo zależy nam na tym, aby Państwa ślub był wyjątkowy i niezapomniany.

florystyka ślubna warszawa
dekoracje ślubne - butonierka