Dekoracja samochodu na ślub

Dekoracja samochodu do ślubu – Warszawa

Samochód jest najczęściej wybieranym pojazdem, którym Para Młoda podjeżdża w miejsce ceremonii zaślubin, a późnej na salę weselną. Choć jest to tylko dodatek warto o nim pamiętać i uwzględnić w dekoracji ślubnej. W ostatnich latach coraz większą uwagę zwraca się na dekoracje ślubne samochodu.

Do dekoracji samochodu ślubnego zaliczają się ozdoby na klamki oraz ozdoby na maskę. Mogą to być żywe kwiaty, wstążki, tablice rejestracyjne z różnego rodzaju napisami oraz inne elementy dekoracyjne dopasowane do motywu przewodniego wesela, który towarzyszy zarówno przy dekoracji kościoła jak i dekoracji sali weselnej. Jako doświadczona pracownia florystyczna doradzimy jakie kwiaty będą do tego odpowiednie, jakie gatunki poradzą sobie z upalną pogodą lub mocnym wiatrem. Zapewniamy, że zamocujemy wszystkie dekoracje nie niszcząc lakieru oraz w taki sposób aby w całości przejechały zaplanowaną drogę.

dekoracja samochodu na ślub warszawa
Dekoracja samochodu ślubnego

Dekoracja samochodu Pary Młodej pozwoli na odpowiednie wyróżnienie auta w orszaku weselnym. Poza dekoracjami na samochód ślubny, oferujemy także dekoracje innych pojazdów takich jak dorożki, motocykle czy traktory. Udekorujemy samochód do ślubu na terenie Warszawy i okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.