Dekoracja samochodu na ślub

Dekoracja samochodu do ślubu – Warszawa

Samochód jest najczęściej wybieranym pojazdem, którym Para Młoda podjeżdża w miejsce ceremonii zaślubin, a późnej na salę weselną. Choć jest to tylko dodatek warto o nim pamiętać i uwzględnić w dekoracji ślubnej. W ostatnich latach coraz większą uwagę zwraca się na dekoracje ślubne samochodu.

Do dekoracji samochodu ślubnego zaliczają się ozdoby na klamki oraz ozdoby na maskę. Mogą to być żywe kwiaty, wstążki, tablice rejestracyjne z różnego rodzaju napisami oraz inne elementy dekoracyjne dopasowane do motywu przewodniego wesela, który towarzyszy zarówno przy dekoracji kościoła jak i dekoracji sali weselnej. Jako doświadczona pracownia florystyczna doradzimy jakie kwiaty będą do tego odpowiednie, jakie gatunki poradzą sobie z upalną pogodą lub mocnym wiatrem. Zapewniamy, że zamocujemy wszystkie dekoracje nie niszcząc lakieru oraz w taki sposób aby w całości przejechały zaplanowaną drogę.

dekoracja białego auta do ślubu

Dekoracja białego samochodu do ślubu, a dekoracja czarnego samochodu

Państwo Młodzi wybierając samochód, którym pojadą do ślubu najczęściej wybierają kolorystyczną klasykę – białe lub czarne auto. Zatem jak powinna wyglądać dekoracja białego samochodu do ślubu? Na jakich elementach dekoracyjnych skupić się przy ciemnym aucie? Dekoracja białego samochodu do ślubu skupia się głównie na wykorzystaniu świeżych kwiatów i dodatków w innym kolorze niż biały. Często spotykamy się z wyborem kwiatów w odcieniu różu, niebieskiego, fioletowego z zielonymi żywymi dodatkami oraz ozdobami na samochód. Wybór samych białych kwiatów do dekoracji auta ślubnego nie przyniesie spektakularnego efektu, gdyż zleją się z kolorem lakieru samochodu. Jeżeli jednak Para Młoda będzie zdecydowana na białe kwiaty w dekoracji ślubnego samochodu, wtedy staramy się dobrać dużo zielonych, żywych dodatków.

Dekoracje na samochód ślubny w ciemnym kolorze przynoszą mniej trudu, gdyż tutaj bez problemu możemy stosować piękne białe kwiaty i jest to jedne z najczęściej wybieranych rozwiązań dekoracji samochodu do ślubu. Podsumowując – większym wyzwaniem dla florysty jest dekoracja białego samochodu do ślubu, natomiast mamy z tym doczynienia na co dzień, zatem nie stanowi to dla nas problemu. Z chęcią przedstawimy Państwu nasze propozycje ozdób ślubnego auta.
Dekoracja samochodu ślubnego

Ozdoby nie tylko na samochód

Dekoracja samochodu Pary Młodej pozwoli na odpowiednie wyróżnienie auta w orszaku weselnym. Poza dekoracjami na samochód ślubny, oferujemy także dekoracje innych pojazdów takich jak dorożki, motocykle czy traktoryUdekorujemy samochód do ślubu na terenie Warszawy i okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.