Florystka na wesele

Florystka na wesele w Warszawie

Poszukujesz florystki na wesele? Dobrze trafiłeś, ponieważ znalazłeś aż dwie w jednym miejscu! Firma Lovegarden specjalizuje się we florystyce ślubnej na terenie Warszawy i okolic. Kompleksowo zajmujemy się oprawą florystyczną wesel – od bukietów ślubnych, wianków czy butonierek do pełnej dekoracji sali weselnej oraz kościoła. My, jako zamiłowane florystki ślubne czerpiemy radość z możliwości stworzenia wymarzonej scenerii weselnej.
dekoracja stołu na ślubie

Dlaczego warto skorzystać z usług florystki na wesele?

Doświadczona florystka ślubna potrafi wysłuchać oczekiwań klientów ale również doradzić i przedstawić swoje pomysły. Florystka dobierze rodzaj kwiatów pasujący do pory roku oraz ich kolorystykę pasującą do sali weselnej. Zadba o odpowiednią ilość kwiatów na stole weselnym Pary Młodej, wybierze ozdoby na dekorację auta do ślubu, a także pasującą butonierkę dla Pana Młodego. Powierzając tę część organizacji wesela profesjonalistkom mają Państwo pewność, że kwiaty długo zachowają swoją świeżość i będą pięknym zdobieniem przez wiele godzin.

Florystka na wesele – cena

Cena usług florystki na wesele w Warszawie (i okolicy) zależna jest od wielkości zlecenia. Po wstępnych rozmowach i dowiedzeniu się czego Państwo oczekują możemy przedstawić cennik. Florystka musi oszacować ilość potrzebnych kwiatów, ustalić dekoracje ślubne, czasami potrzebna jest również informacja o liczbie gości weselnych, a raczej stołów dla gości do udekorowania. Ostateczną cenę podajemy po przeprowadzonym wywiadzie. Mówi się, że ślub jest raz w życiu, dlatego warto zadbać o każdy szczegół tej uroczystości. I w tej właśnie kwestii pomoc florystki ślubnej to strzał w dziesiątkę! Jeżeli poszukujecie Państwo florystki na wesele w Warszawie lub w województwie mazowieckim, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. My zajmujemy się wszystkim, a Państwo cieszycie się z tej wyjątkowej chwili 😊
dekoracja na stół gości weselnych
Butonierki ślubne
dekoracje ślubne florystki