Warsztaty

Warsztaty florystyczne, kreatywne Warszawa

Oferujemy Państwu różnego rodzaju warsztaty florystyczne, kreatywne organizowane cyklicznie w wybranych klubokawiarniach, a także zamknięte warsztaty dla firm i instytucji. Nasza pracownia florystyczna posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju warsztatów. Poza miłością do roślin, uwielbiamy także kontakt z ludźmi, dlatego podczas naszych warsztatów gwarantujemy dobrze wykorzystany czas i dobrą zabawę. Przy każdych naszych warsztatach dojeżdżamy do klienta.

Warsztaty Las w słoiku

Uczestnicy otrzymują od nas niezbędne materiały do stworzenia własnego lasu w słoiku, takie jak szklane naczynie, odpowiednie podłoże, wysokiej jakości materiały roślinne oraz zestaw niezbędnych wskazówek jak pielęgnować stworzone przez siebie florarium. Tego typu warsztaty florystyczne cieszą się coraz większą popularnością zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Zachęcamy do stałego kontaktu z nami w celu zachowania dobrej kondycji lasu w słoiku.

Warsztaty florystyczne warszawa

Warsztaty Mini ogrody

Uczestnicy otrzymują od nas niezbędne materiały do stworzenia własnego mini ogrodu, takie jak doniczka, odpowiednie podłoże, wysokiej jakości materiały roślinne oraz zestaw niezbędnych wskazówek jak pielęgnować stworzony przez siebie ogród. Ogrody tworzymy z ziół oraz innych roślin jadalnych. Tego typu warsztaty kreatywne organizujemy nie tylko dla dorosłych ale również dla dzieci. 

Warsztaty Wianki

Warsztaty florystyczne z plecenia wianków są szczególnie dedykowane kobietom. Mogą być atrakcją na weselu, wieczorze panieńskim, wyjeździe integracyjnym oraz innych eventach. Uczestnicy otrzymują od nas niezbędne materiały do stworzenia własnego wianka takie jak wysokiej jakości kwiaty, druty oraz wstążki. Warsztaty z plecenia wianków są coraz bardziej popularną formą kreatywnej rozrywki.

warsztaty florystyczne z plecenia wianków

Warsztaty „Rozpalanie ognia”

Jednym z oferowanych przez nas warsztatów kreatywnych to warsztaty z rozpalania ognia. Poza nauką rozpalania ognia, jest to również zapoznanie się z gatunkami i właściwościami wielu gatunków drzew. Opowiemy Wam o wielu zastosowaniach drewna (a jest ich ponad 30000), udostępnimy niezbędne materiały i próbki różnych gatunków. Na koniec każdy z uczestników rozpali swoje własne małe ognisko oraz otrzyma zestaw do samodzielnego rozpalania ognia. Zaplanowana jest również sesja pytań i odpowiedzi z tego obszaru.
Warsztaty kreatywne „Rozpalanie ognia” skierowane są do kobiet np. na wieczór panieński, dla dzieci i młodzieży, dla osób spragnionych nowej wiedzy i umiejętności, osób interesujących się survivalem, preperstwem czy turystyką pieszą. Organizujemy również warsztaty dla firm np. na imprezach firmowych czy integracyjnych.

Uwaga! Jest możliwość prowadzenia warsztatów online.
Zapraszamy serdecznie na warsztaty florystyczne z Lovegarden!