Warsztaty

Warsztaty florystyczne Warszawa

Oferujemy Państwu różnego rodzaju warsztaty florystyczne organizowane cyklicznie w wybranych klubokawiarniach, a także zamknięte warsztaty dla firm i instytucji. Nasza pracownia florystyczna posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju warsztatów. Poza miłością do roślin, uwielbiamy także kontakt z ludźmi, dlatego podczas naszych warsztatów gwarantujemy dobrze wykorzystany czas i dobrą zabawę. Prowadzone przez nas warsztaty to nietuzinkowy pomysł na integrację firmową czy
atrakcję na wieczorze panieńskim.

Warsztaty Las w słoiku

Uczestnicy otrzymują od nas niezbędne materiały do stworzenia własnego lasu w słoiku, takie jak szklane naczynie, odpowiednie podłoże, wysokiej jakości materiały roślinne oraz zestaw niezbędnych wskazówek jak pielęgnować stworzone przez siebie florarium. Tego typu warsztaty florystyczne cieszą się coraz większą popularnością zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Zachęcamy do stałego kontaktu z nami w celu zachowania dobrej kondycji lasu w słoiku. Po warsztatach każdy uczestnik zabiera swój las ze sobą.

Warsztaty florystyczne warszawa

Warsztaty Mini ogrody

Uczestnicy warsztatów mini ogrody otrzymują od nas niezbędne materiały do stworzenia własnego mini ogrodu, takie jak doniczka, odpowiednie podłoże, wysokiej jakości materiały roślinne oraz zestaw niezbędnych wskazówek jak pielęgnować stworzony przez siebie ogród. Ogrody tworzymy z ziół oraz innych roślin jadalnych.

Warsztaty Wianki

Warsztaty florystyczne z plecenia wianków są szczególnie dedykowane kobietom. Mogą być atrakcją na weselu, wieczorze panieńskim, wyjeździe integracyjnym oraz innych eventach. Uczestnicy otrzymują od nas niezbędne materiały do stworzenia własnego wianka takie jak wysokiej jakości kwiaty, druty oraz wstążki. Warsztaty z plecenia wianków są coraz bardziej popularną formą kreatywnej rozrywki.

warsztaty florystyczne z plecenia wianków

Uwaga! Jest możliwość prowadzenia warsztatów online. Zapraszamy serdecznie na warsztaty florystyczne z Lovegarden!