O nas

Tworzymy aranżacje sal weselnych na indywidualne zamówienia. Zależy nam na tym, aby nasze realizacje były piękne, trwałe oraz ekologiczne. Poza tworzeniem dekoracji ślubnych, zajmujemy się komponowaniem lasów w słoikach, dekoracji okazjonalnych oraz prowadzeniem warsztatów florystycznych.

Anna Bresińska to pasjonatka florystyki i ogrodnictwa, której życiowa droga ukierunkowała się w kierunku tworzenia pięknych kompozycji kwiatowych i dekoracji. Jako wykładowca na Akademii Florystyki, Anna nie tylko praktykuje sztukę tworzenia aranżacji, ale także dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi florystami. Ukończyła szkołę florystyczną, gdzie zdobyła solidne fundamenty w dziedzinie układania kwiatów i tworzenia estetycznych kompozycji. Później doskonaliła swoje umiejętności, pracując w kilku warszawskich pracowniach florystycznych. Tam miała okazję pracować nad różnorodnymi projektami, w tym nad dekoracjami ślubnymi i okolicznościowymi, które stały się jej wizytówką.

Michał Bresiński z wykształcenia inżynier, z zamiłowania arborysta, Michał łączy w sobie zmysł techniczny i umiejętności florystyczne. Obecnie pracując jako Inżynier Florysta :D, jego zadaniem jest bezpieczne konstruowanie skomplikowanych instalacji florystycznych, które zdobią różnorodne wydarzenia.
Anna i Michał tworzą zgrany duet, łącząc swoje umiejętności, pasję i wiedzę. Ich wspólna praca przynosi rezultaty, które zachwycają klientów na różnego rodzaju wydarzeniach. Od eleganckich ślubów po jubileusze i bankiety, ich dekoracje wzbogacają atmosferę każdego przyjęcia.