O nas

 

O nas - LovegardenJesteśmy zapalonymi miłośniczkami zieleni. Połączyłyśmy wiedzę i doświadczenie z zakresu architektury krajobrazu, ogrodnictwa oraz florystyki, aby szerzyć wśród odbiorców świadomość na temat tego jak ważne są rośliny w naszym życiu. Tak powstał nasz pomysł na Lovegarden. Tworzymy aranżacje sal weselnych na indywidualne zamówienia. Specjalizujemy się w stylu boho i rustykalnym, wykorzystując do tego jak najwięcej materiałów pochodzenia naturalnego. Zależy nam na tym, aby nasze realizacje były piękne, trwałe oraz ekologiczne. Poza tworzeniem dekoracji ślubnych, zajmujemy się komponowaniem lasów w słoikach, prowadzeniem warsztatów florystycznych, a także aranżacją zieleni w ogrodach, balkonach i na tarasach.

A teraz trochę o każdej z nas

 

O nas - LovegardenAnna Ziółkowska – inżynier architektury krajobrazu. Pierwsze doświadczenie zdobyła odbywając staż w jednej z warszawskich firm zajmujących się urządzaniem i pielęgnacją zieleni miejskiej. To tam nauczyła się jak praktykować wiedzę zdobytą na studiach. W późniejszych latach współpracowała z innymi firmami, tworząc projekty dla klientów indywidualnych oraz udzielając porad na portalu ogrodniczym.

 

 

O nas - LovegardenAnna Chodyra – miłośniczka florystyki i ogrodnictwa. Wykładowca na Akademii Florystyki. Absolwentka szkoły florystycznej, zdobywała doświadczenie w kilku warszawskich pracowniach, tworząc piękne dekoracje ślubne i okolicznościowe. Od dziecka nabywa praktycznych umiejętności w swoim przydomowym ogrodzie, który jest dla niej miejscem zarówno pracy jak i relaksu.