Ślub w plenerze

Ślub cywilny w plenerze – Warszawa i okolice

Co raz częściej Pary Młode decydują się na organizowanie ślubu w plenerze. Jest to wspaniała okazja do wykorzystania piękna przyrody. Sale weselne często udostępniają w swoich ogrodach idealne wręcz zakątki do ślubu cywilnego w plenerze. Niektórzy decydują się na ślub na plaży lub na pomoście – pomysłów jest wiele 😊.

Przykładowe dekoracje na ślub w plenerze – podstawą takiej dekoracji jest altanka ślubna w postaci łuku ślubnego, okręgu czy heksagonu. Do tego dodajemy dekoracje kwiatowe oraz zieleni. W zależności od życzeń Pary Młodej taka dekoracja może być symboliczna lub bardzo okazała.

ślub w plenerze

Najlepszym wyborem przy dekoracji ślubu plenerowego są trwałe gatunki kwiatów i roślin. W miesiącach letnich zdarzają się bardzo upalne dni, a miejsce ceremonii bywa wystawione na słońce. Świetnym wyborem są róże, eustomy, goździki, dalie, ruskus i eukaliptus. Mniej wytrzymałe kwiaty możemy umieścić w fiolkach z wodą, które ukryte w zieleni nie będą widoczne. Zastosowanie kurtyny kwiatowej oraz kurtyny z buteleczkami z kwiatami wprowadza do dekoracji lekkość. Różnorodność upodobań Par Młodych sprawia, że tworzymy dekoracje w każdej możliwej kolorystyce.

Dodatkiem na ślub cywilny w plenerze mogą być lampiony oraz biały lub czerwony dywan z płatkami kwiatów wzdłuż krawędzi. Zamiast lampionów można użyć girlandy żarówek. Oświetlenie nada uroczystości magii i wyjątkowości – wraz z lampionami stworzą niesamowitą scenerię.

W sytuacji, gdy pogoda będzie niesprzyjająca posiadamy namiot, który ochroni przed deszczem urzędnika oraz Parę Młodą i Świadków. Dla gości weselnych oferujemy białe parasole. Do każdego ślubu organizowanego w plenerze podchodzimy indywidualnie, dlatego powyższe to tylko propozycje naszych możliwości.

ślub w plenerze