Stroiki świąteczne

Stroiki świąteczne, bożonarodzeniowe

W okresie Świąt Bożego Narodzenia nasze domy przystrajane są różnymi dekoracjami świątecznymi, ale charakterystyczną dekoracją dla grudniowego czasu jest stroik bożonarodzeniowy. Prawdziwy, żywy stroik świąteczny z gałązek nadaje odpowiedni klimat domu oraz urzeka zapachem igliwia. Jako pracownia florystyczna oferujemy Państwu ręcznie robione stroiki świąteczne wykonane z żywych gałązek świerku, sosny, jodły, stroiki z szyszek, z różnymi dodatkami i ozdobami. Udekorowany czerwonymi owocami i dekoracjami w postaci bombek, gwiazdek lub dzwoneczków pięknie zaprezentuje się w każdym wnętrzu. W ofercie mamy również stroik świąteczny z gwiazdą betlejemską – jedną z najbardziej rozpoznawalnych roślin okresu bożonarodzeniowego.

Dekoracje wykonane z prawdziwych roślin podkreślają świąteczny nastrój. W ofercie mamy kilka proponowanych przez nas wzorów stroików na Boże Narodzenie natomiast wykonujemy także stroiki spersonalizowane pod gust i upodobania klientów. Posiadamy również klasyczne stroiki świąteczne do domu oraz do biura.

stroik świąteczny, na boże narodzenie, z dekoracjami, na stole

Stroiki bożonarodzeniowe na stół, na drzwi

W okresie świąt najwięcej stroików możemy zaobserwować na stołach oraz drzwiach – powieszonych od wewnętrznej lub też zewnętrznej strony. Ręcznie robione dekoracje świąteczne takie jak stroik, to także dobry pomysł na niezwykły upominek od serca.

stroik świąteczny ze świerku

Stroiki bożonarodzeniowe ręcznie robione przez nas wykorzystywane są jako m.in.:

  • stroik świąteczny na stół (także stół wigilijny)
  • stroik świąteczny na drzwi
  • stroik świąteczny przed dom
  • stroik świąteczny na cmentarz
  • stroik świąteczny do biura.

Nie bez powodu okres bożonarodzeniowy nazywany jest czasem magicznym i wyjątkowym. Dekoracje świąteczne pomagają stworzyć ten nastrój. Stroik bożonarodzeniowy jest najbardziej charakterystyczną ozdobą świąteczną. Piękny stroik świąteczny z szyszek z pewnością będzie wyglądał urokliwie także na wigilijnym stole.

Stroiki świąteczne – Warszawa

Poza ofertą stroików bożonarodzeniowych zajmujemy się także tworzeniem innych dekoracji świątecznych, również z szyszek czy świątecznych dekoracji z drewna. Wykonujemy je z pasją i z sercem, dokładając wszelkich starań. Jest możliwość dowiezienia stroików do domu na terenie Warszawy, po indywidualnych ustaleniach. Zapraszamy składania zamówień na nasze stroiki bożonarodzeniowe.

stroik świąteczny handmade
stroik bożonarodzeniowy ręcznie robiony
stroiki świąteczne warszawa