Dekoracja sali weselnej

Wyjątkowa dekoracja sali weselnej – Warszawa

Dekoracja sali weselnej i pleneru obejmuje wiele elementów. Są one niezwykle ważne, gdyż każda para młoda pragnie, aby goście byli zachwyceni dekoracją weselną i mogli poczuć się wśród niej wyjątkowo. Do dekoracji sali weselnej w pierwszej kolejności zaliczymy dekorację na stół pary młodej tzw. stół prezydialny. W końcu to ich uroczystość, więc ważne jest aby ta dekoracja wyróżniała się spośród innych. Dla podkreślenia wyjątkowości tego miejsca często za parą młodą pojawiają się różnego rodzaju ścianki ślubne. Bardzo często są one udekorowane żywymi kwiatami. W zależności od tego czy jest to styl romantyczny czy rustykalny, tła te wyglądają inaczej.

Dekoracja sali weselnej to również dekoracje na stołach gości. Są niezwykle ważne, ponieważ uczestnicy wesela będą się im przyglądać całą noc. Nasza pracownia florystyczna oferuje dekoracje w wazonach wysokich, w wazonach niskich, a także w szklanych kulach. Stoły mogą być udekorowane świecami znajdującymi się w pięknych świecznikach, bieżnikami, kolorowymi serwetami czy wstążkami z żywymi kwiatami na serwetkach.

dekoracja stołu gości weselnych
Dekoracje sali weselnej

W zależności od elementów architektonicznych sali, dekorujemy kolumny, tworzymy dekoracje podwieszane pod sufitami, zawieszamy girlandy żarówek, dekoracje umieszczamy na balustradach schodów. W okresie letnim można zdecydować się na zaaranżowanie strefy chillout – skrzynki, lampiony, poduchy czy girlandy żarówek będą wspaniałym rozwiązaniem. 

Dla dobrej zabawy każdego z gości weselnych dobrze jest pamiętać o tablicy z rozmieszczeniem gości przy stołach. Taka tablica może sama w sobie stanowić dekorację, a dodatkowo ozdobiona kwiatami na pewno zapadnie gościom w pamięć. 

Elementy dekoracji sali weselnej w ofercie Lovegarden

W ofercie usługi dekoracji sal weselnych, na wypożyczenie posiadamy różnego rodzaju ścianki, tablice na rozmieszczenie gości, girlandy żarówek LED, wazony, butelki, słoiki, świeczniki, numerki na stoły, podstawki pod winietki, plastry drewna i inne. Oferujemy także dekoracje tematyczne. Coraz częściej na sali weselnej pojawiają się słodkie stoły. Tam również mogą pojawić się dekoracje z kwiatów pasujące do słodkości. Zaaranżujemy salę weselną według wybranego przez parę młodą motywu przewodniego. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.