Butonierka ślubna, korsarz

Butonierka ślubna do garnituru

Na dekoracje ślubne składa się niezliczona ilość elementów. Ważne aby o nich nie zapomnieć i nie pominąć. Pomimo tego, że mogą stanowić ułamek całej oprawy florystycznej Waszego wydarzenia to na pewno sprawią przyjemność osobie, która będzie ją nosić lub na nią patrzeć. Drobnym ale niezwykle ważnym elementem jest butonierka ślubna dla Pana Młodego.

 Pan Młody w tym dniu powinien być wyróżniony, a butonierka ślubna na pewno podkreśli jego wyjątkowość. Nasza pracownia florystyczna dobierze odpowiednie gatunki kwiatów spośród tych, które znajdą się w Waszej dekoracji ślubnej i weselnej. Stawiamy na spójność wszystkich dekoracji, dlatego butonierka do garnituru powinna być odpowiednio do jego kolorystyki.

butonierka ślubna warszawa

Butonierki dla Pana Młodego i dla świadka

W podobnym stylu do butonierki dla Pana Młodego, choć trochę mniejsza, może być butonierka dla świadka. Warto obdarować świadków dodatkiem kwiatowym, aby posiadali wspólne elementy dekoracyjne kwiatowe z Parą Młodą.

Butonierki ślubne

Świadkowa często towarzyszy Pannie Młodej trzymając w ręku bukiet. My oferujemy także bransoletki kwiatowe tzw, korsarze, które stanowią wspaniałą alternatywę dla bukietu. Druhna, tak samo jak Panna Młoda, może ozdobić swoje włosy przypinkami z kwiatami. Ozdoby do włosów w postaci spinek czy grzebieni dobierzemy do każdej fryzury ślubnej. 

Delikatne dodatki w postaci przypinki butonierki dla Pana Młodego oraz korsarza dla Panny Młodej powinny odwzorowywać motyw przewodni ceremonii ślubnej. Przy zamówieniu dekoracji sali weselnej, butonierka ślubna dla Pana Młodego GRATIS. W ofercie posiadamy również dekorację samochodu do ślubu. Nasze usługi oferujemy na terenie Warszawy i okolic.