Wianki ślubne

Wianki ślubne – Warszawa

Wianek ślubny stanowi piękną alternatywę dla welonu przy ślubnym kobiercu. Na ślubach wianki królowały przez wiele wieków od starożytności aż po połowę XIX wieku kiedy to zostały częściowo wyparte przez bukiety ślubne. Wiemy, że zarówno kwiaty, jak i pozostałe dekoracje nie mogą przyćmić urody Panny Młodej. Wianek musi pasować do stylu całej ceremonii. Co więcej, wianek ślubny jest łatwy upięciu, dzięki czemu nasze Panny Młode nie muszą martwić się splątanymi włosami podczas zabawy weselnej. 

Wianki ślubne z żywych kwiatów, charakterystyczne dla stylu boho, są obecnie bardzo popularną dekoracją. Ponadto w trakcie sesji zdjęciowej, wianek ślubny z naturalnych kwiatów leży idealnie i nie ma obaw, że niesforny wiatr mógłby zwiać dekorację z włosów. Wianek ślubny może być uzupełnieniem dla bukietu ślubnego, lecz wcale nie musi go zastąpić.

Wianek ślubny warszawa

Wianki ślubne z żywych kwiatów oznaką wdzięku i elegancji

W zależności od upodobań Panny Młodej, tworzymy subtelne i delikatne wianki z drobnych kwiatów, w których mogą przeważać dodatki żywej zieleni lub duże wianki wyłącznie z samych kwiatów. 

Wianek ślubny z żywych kwiatów

Wianek ślubny może być kolorowy lub jednobarwny. Bywają także wianki ślubne przypominające koronę –  z przodu z większą ilością kwiatów zaś z tyłu sama zieleń lub wstążki. Wianek z żywych kwiatów przykuwa uwagę i dodaje uroku Pannie Młodej. Dostawa wianków ślubnych na terenie Warszawy gratis. W swojej ofercie posiadamy również piękne butonierki, które możemy przygotować dla Pana Młodego.

Wykonujemy również wianki komunijne na zamówienie.