Dekoracja kościoła

Dekoracja kościoła na Twój ślub

Pomimo licznych ceremonii plenerowych duża część ślubów rozpoczyna się właśnie w kościele. Dekoracja kościoła wymaga od florysty dużego wyczucia, dlatego też tworzymy kompozycje florystyczne według standardów, oddając przy tym sakralny charakter kościoła. Podczas całej ceremonii najważniejsza jest para młoda, dlatego też najważniejszymi elementami dekoracji kościoła są dekoracja ołtarza, tabernakulum oraz dekoracja krzeseł pary młodej.

Krzesła te mogą być udekorowane materiałem oraz żywymi kwiatami. Świadków również możemy wyróżnić umieszczając na ich krzesłach drobniejszą dekorację kwiatową. Dekorując kościół na ślub nie zapominamy o gościach. Na oparciach ławek często umieszczane są bukieciki z kwiatami i wstążkami, tiul lub satyna. Wzdłuż ławek pojawiają się świece oraz płatki kwiatów. Całość może dopełnić dywan, po którym do ołtarza przejdzie para młoda.

Dekoracja kościoła warszawa

Wystrój kościoła na indywidualne zamówienie – Warszawa

Oferujemy dekoracje stworzone pod niestandardowe zamówienia klientów. Dostosowujemy je do motywu przewodniego ślubu oraz wesela. Warto zadbać również o to, aby wystrój kościoła łączył się z dekoracją sali weselnej oraz dekoracją samochodu do ślubu. Dekoracja kościoła na ślub powinna być zawsze uzgodniona z osobą decyzyjną w kościele, w którym odbędzie się ceremonia. W ofercie mamy także wypożyczenie dekoracji takich jak np. krzesła dla pary młodej oraz świadków, lampiony, białe postumenty oraz biały dywan. Usługi dekoracyjne świadczymy na terenie całej Warszawy, a także jej okolic.

Dekoracja ołtarza, kwiaty na ołtarz

Miejscem, na które patrzą wszyscy goście ślubni w kościele jest ołtarz. Warto udekorować odpowiednio to miejsce podczas ślubnej ceremonii. W ofercie posiadamy dekoracje ołtarza głównego, ołtarzy bocznych oraz tabernakulum. Główna dekoracja ołtarza zazwyczaj jest duża, widać ją z ostatnich ławek w kościele. Najczęściej wybieranym kolorem kwiatów na ołtarz jest biały z dodatkiem zielonych listków. Na specjalne zamówienia wykonujemy dekoracje w innych kolorach. Dodatkowym elementem może być kompozycja kwiatowa ustawiona przed mównicą.