Małe jest piękne

Każda panna młoda pragnie aby jej ślub był wyjątkowy. W tym dniu wszystko powinno być piękne i niepowtarzalne. Suknia ślubna, fryzura, smaczne jedzenie, odpowiednia muzyka. Wizja gości zachwycających się przepychem dekoracji sali weselnej rodzi się w głowie wielu panien. Czy jednak każda dekoracja musi być duża aby była zachwycająca?

Kwiaty w butelkach

Szukając inspiracji w internecie trafimy na wiele zdjęć, które pokazują okrągłe dekoracje sal weselnych ustawione w wysokich wazonach albo w niskich. Możemy je zastąpić kilkoma drobnymi dekoracjami w wazonikach czy buteleczkach i to niezależnie od pory roku. Tego typu dekoracje będą lekkie i naturalne. W takich kompozycjach możemy połączyć kwiaty i zieleń. Przy takich dekoracjach pięknie będą wyglądały zarówno kwiaty białe połączone z zielenią jak i kolorowe, które sprawią, że całość stanie się bardziej rustykalna.

Dekoracje weselne od Lovegarden
Dekoracje weselne – Lovegarden

Polne kwiaty

Na wielu ślubach pojawiają się kwiaty przewodnie, na które wszyscy goście zwracają uwagę. Są one duże lub przyciągają uwagę swoim kolorem czy kształtem. Jeśli bierzesz ślub latem bądź wczesną jesienią, alternatywą dla takich dekoracji jest wybór kompozycji z polnych kwiatów. Drobne i naturalne sprawdzą się wspaniale na weselach w stylu rustykalnym. Ilość barw tych kwiatów pozwoli na dopasowanie ich do każdego, nawet wymagającego kolorystycznie wnętrza. Z ich pomocą stworzymy jednobarwną dekorację bądź wielokolorową łąkę kwiatową.

dekoracje kwiatowe na wesele
Źródło: https://pl.pinterest.com/

Wyłącznie zieleń

Bywają sale, które same w sobie są bardzo kolorowe, i z którymi floryści nie wiedzą, co począć. Mają kolorowe tapety, kolorową wykładzinę lub kolorowe zasłony. Dodanie kolejnego koloru w postaci dekoracji kwiatowych sprawi, że całość nie zrobi dobrego wrażenia. A o wrażenie przecież w tym wielkim dniu nam chodzi:) W takiej sytuacji proponujemy dekoracje tylko i wyłącznie z liści. Obecnie na rynku są dostępne tak liczne gatunki zieleni ciętej, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie musimy całej sali, stołów ani wszelkich dostępnych kolumn udekorować zielenią, żeby osiągnąć zamierzony efekt. Wystarczą skromne dekoracje, które sprawią, że całość będzie wyglądała zachwycająco.

dekoracje stołów weselnych
Źródło: https://unsplash.com/

Wybór dekoracji na ślub wcale nie jest taki oczywisty. Warto jednak pamiętać, że decyzja należy do Was, więc wybierzcie to, co Wam podoba się najbardziej 🙂 My w swojej ofercie posiadamy przepiękne dekoracje z żywych kwiatów oraz niezbędne rekwizyty. Oferujemy dekoracje ślubne w Warszawie i okolicy. Działamy również jako wypożyczalnia dekoracji, zatem gdyby brakowało Wam jakiegoś rekwizytu zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *