Zabawa inna niż wszystkie

W dzisiejszych czasach coraz częściej spotykamy się z różnymi atrakcjami na weselach i eventach. Prosecco Vany, pokazy barmańskie, bańki mydlane czy fajerwerki to znane sporej grupie par młodych weselne atrakcje. Fotobudki oraz fotolustra goszczą od kilku lat na różnego rodzaju imprezach. Na wyjazdach integracyjnych pojawiają się coraz to ciekawsze zabawy, które mają na celu budowanie relacji między współpracownikami. Na rynku goszczą również  unikatowe aktywności, których rodzina i znajomi na pewno nie zapomną. My również oferujemy oryginalną formę rozrywki dla gości w postaci warsztatów florystycznych w Warszawie i w całej Polsce.

Wianki

Niecodzienną alternatywą są chociażby warsztaty z plecenia wianków. W zajęciach można brać udział kilka razy, ponieważ wianki mogą być tworzone różnymi technikami lub są urozmaicane pod względem materiału florystycznego. W związku z tym, że plecenie wianków to raczej kobieca rozrywka dlatego też świetnie sprawdzają się na wieczorach panieńskich czy spotkaniach dla kobiet. Taki rodzaj atrakcji to również świetna zabawa na weselu. Podczas wesela w grupach uczestnik może nauczyć się jak pleść wianki, które zachwycą wszystkich. Po takich warsztatach panie na pewno chętnie będą pozować do zdjęć we własnoręcznie stworzonym wianku, które nadają się wspaniałą pamiątkę.

Wianek ślubny
Wianek ślubny fot. Hexenkamera

Lasy w słoikach

Innym pomysłem na urozmaicenie każdej imprezy są warsztaty z lasów w słoiku. Jest to atrakcja, na którą decydują się równie często kobiety jak i mężczyźni. Godzinne lub dłuższe zajęcia pozwolą stworzyć własny ekosystem zamknięty w szkle, który później uczestnik będzie pielęgnował we własnym domu. Podczas takich zajęć prowadzący dzieli się wiedzą teoretyczną, a następnie pokazuje jak przygotować taki ekosystem. Uczestnik w ramach zajęć otrzymuje wszystkie niezbędne materiały oraz dowiaduje się jak powinien dbać o las w szkle. Taka aktywność jest również polecana dzieciom. Szukasz atrakcji na wyjazd integracyjny dla pracowników albo piknik rodzinny? A może na Dzień Dziecka w przedszkolu? Warsztaty z lasów w słoiku będą strzałem w dziesiątkę. Las w słoiku Warszawa – LoveGarden zaprasza!

Sposób na relaks

Organizujemy warsztaty florystyczne, które odbywają się w klubokawiarniach. To może być świetna okazja do poznania nowych ludzi,  jak również do spędzenia czasu z najbliższymi. Pozwoli także oderwać się od codziennych trosk i stresów. Kontakt z roślinami działa uspokajająco i pobudza kreatywność. Pozwól sobie na chwilę przyjemności.

Warsztaty z plecenia wianków oraz z tworzenia lasów w słoiku znajdują się w naszej ofercie, którą ostatnio miałyśmy okazję przedstawić na Dniu Kobiet w KosmOsie organizowanym przez Kosmetyczną Mapę Warszawy. Event dedykowany paniom składał się z prelekcji i warsztatów oraz prezentacji firm. Swoje produkty pokazały takie marki jak MyLine, Esdor, Aura Spokoju a wszystko sfotografowała Asia Pietrzyk.

Nie masz pomysłu na atrakcję podczas Twojej imprezy? Skontaktuj się z nami 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *