Wesele w stylu boho w naszym wykonaniu

Styl boho to przede wszystkim swoboda i wygoda. Przeważają w nim naturalne kolory i tkaniny. Nie jest to absolutnie styl minimalistyczny. Mnogość wzorów i kolorów sprawia, że wnętrze udekorowane w tym stylu staje się przytulne. Pamiątki i przedmioty o znaczeniu sentymentalnym są ważnym elementem tego stylu. Ozdoby na ścianach w postaci makram czy gobelinów świetnie pasują do takich wnętrz.

Dekoracje weselne w stylu boho

Na ślubach i weselach boho pojawiają się kwiaty oraz roślinność w stonowanych, naturalnych kolorach. Ułożone są swobodnie, nie ma tu miejsca na bukiet w stylu biedermeier czy pikowaną ściankę za parą młodą. Bukiety są w sporych rozmiarach które wspaniale wyglądają za zdjęciach. Kluczowym elementem stylu boho jest wianek. Dekoracje na stołach gości czy na stole prezydialnym również powinny być swobodne. Naczynia, w których znajdują się bukiety powinny pasować do stylu boho. Modnym elementem całego wydarzenia od kilku lat jest ślub w plenerze. Miejsce zaślubin także wymaga odpowiedniej oprawy – altany czy łuki udekorowane kwiatami oraz zielenią wspaniale sprawdzą się w tej roli.

wesele w stylu boho
Bukiet ślubny Fot. Magdalena Skierska

Sala weselna w stylu boho – nasz projekt zrealizowany w stodole

Ślub w stylu boho w ostatnich latach stał się niezwykle modny. My go uwielbiamy! Niedawno mieliśmy przyjemność współpracować w oddalonym o 70 km od Warszawy Lipowym Siedlisku, miejscu wręcz stworzonym do wesel w stylu boho.
Stodoła oraz kilka domków z miejscami noclegowymi to oaza ciszy, spokoju oraz swobody, czyli podstawy stylu boho. Miejsce na maksymalnie 190 weselników, taras, dwie stare lipy przed stodołą oraz sad to sceneria idealna dla naszych dekoracji. Dokładnie 60 lat temu w tej samej stodole odbył się ślub dziadków przyszłego pana młodego!

dekoracje na sali weselnej boho
Dekoracja stołu w stylu boho Fot. Magdalena Skierska

Dekoracje Lovegarden w stylu boho

Czerwiec to ostatni moment na piękną kalinę oraz dorodny łubin. Dla Pary Młodej stworzyliśmy luźny bukiet z trawami, kaliną czy też polnymi kwiatami. Jutowa wstążka świetnie sprawdziła się jako dodatek. Dopełnienie bukietu stanowił wianek z dodatkiem żółtego żarnowca, który współgrał z cerą panny młodej.
Miejsce na ślub plenerowy usytuowane było w urokliwym Lipowym Siedlisku, tuż pod jabłonią. Wykorzystaliśmy naturalny kształt dojrzałego drzewa owocowego, ozdobiliśmy je kwiatami, a na koniec dodaliśmy materiał w kolorze śmietankowym. Dodatkowo sala weselna w stylu boho została ozdobiona starymi wiadrami i miskami pełnymi kwiatów. Element uzupełniający stanowiły drewniane ramki i łapacz snów zawieszone na gałęzi jabłoni. Takie ramki to świetny pomysł na miejsce do zdjęć gości weselnych.

ślub w plenerze w stylu boho
Dekoracja ślubu plenerowego Fot. Magdalena Skierska

Na stołach przykrytych jutowym bieżnikiem pojawiły się dekoracje w starych, ceramicznych doniczkach oraz wazonach. Wzorzyste wazony nadały dekoracji unikatowego wyglądu. Drewniane numerki na stoły, papeteria z ekologicznego papieru oraz świeczka w starej butelce do wspaniale dobrane dodatki do wesela w stylu boho. Na ścianie pojawiły się koronkowe łapacze snów stanowiące tło za parą młodą. Jeżeli chcesz urządzić wesele w stylu boho – napisz do nas. Specjalnie dla Ciebie stworzymy magiczną dekorację sali weselnej i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *