Warsztaty florystyczne dla firm – integracyjne lub świąteczne

dnia

W poszukiwaniu aktywności teambuildingowych osoby odpowiedzialne za integrację zespołów pracowniczych coraz częściej korzystają z oferty różnorodnych warsztatów. Zajęcia warsztatowe sprzyjają budowaniu więzi opartych o relacje inne niż zawodowe. To przekłada się na lepszą współpracę pracowników oraz poprawę atmosfery panującej w grupie. 

Warsztaty florystyczne dla pracowników 

Planując uczestnictwo firmy w warsztatach warto przyjrzeć się ofercie warsztatów florystycznych. Warsztaty integracyjne dla pracowników nie muszą nawiązywać do profilu działalności firmy, a praca z kwiatami jest odprężająca. Relaksuje, pozwala się wyciszyć i spojrzeć na wiele spraw z zupełnie nowej perspektywy. 

warsztaty las w słoiku

Warsztaty integracyjne dla pracowników – Czego możecie się nauczyć tworząc własny las w słoiku? 

Podstawowym celem oferowanych warsztatów jest przekazanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności z zakresu tworzenia lasów w słoiku. Z warsztatu z pewnością wyniesiecie podstawową wiedzę florystyczną, ale w przypadku integracji pracowniczej ma ona wartość dodaną. Wartością nadrzędną jest stworzenie zespołu, który zna swoje mocne i słabe strony i potrafi nimi efektywnie zarządzać. Obserwując kolegów i koleżanki podczas projektowania i tworzenia lasu w słoiku:

  • zrozumiesz, że wasze style pracy się od siebie różnią, 
  • zaobserwujesz różnice w podejściu do realizacji zadań, 
  • zobaczysz, jak różnie radzicie sobie ze stresem (praktyka pokazuje, że nawet tak relaksujące doświadczenie jak praca z roślinami może być postrzegane jako stresujące i tak też oddziaływać), 
  • zrozumiesz, że mimo różnic dążycie do wspólnego celu i przy okazji możecie naprawdę przyjemnie spędzić czas. 

Pod względem florystycznym warsztat dostarczy Wam wiedzy na temat tworzenia i pielęgnacji lasu w słoiku. Równocześnie podpowiemy, jak zaplanować kompozycję w szkle, aby była piękna, a zarazem łatwa w codziennej pielęgnacji. Druga część warsztatu koncentruje się na praktyce. Każdy uczestnik otrzyma od nas materiały niezbędne do stworzenia własnego lasu w słoiku

warsztaty florystyczne dla firm

Część praktyczna warsztatu sprzyja luźnym rozmowom i wymianie wrażeń z kolegami i koleżankami. Warsztat możemy zrealizować w jednej z zaprzyjaźnionych kawiarni na terenie Warszawy lub w siedzibie firmy. To pozwala na harmonijne połączenie prac florystycznych z filiżanką kawy czy słodkimi przekąskami. Warsztaty Las w słoiku to nie jedyna możliwość. Oferta warsztatów florystycznych dla firm jest o wiele szersza, dzięki czemu każdy znajdzie tu tematykę odpowiadającą jego oczekiwaniom, a także możliwościom podyktowanym przez lokalizację warsztatu. Warsztaty integracyjne dla pracowników mogą obejmować plecenie wianków lub stworzenie mini ogrodu, który stanie się integralnym elementem firmowych wnętrz. 

Warsztaty Świąteczne dla firm – Warszawa i okolica 

Warsztaty świąteczne dla firm to doskonała alternatywa dla firmowych spotkań opłatkowych. Towarzyszy im znacznie bardziej swobodna atmosfera, która sprzyja integracji pracowniczej i buduje pozytywną atmosferę w grupie. Podczas warsztatów świątecznych tworzymy kompozycje o charakterze dekoracyjnym. Pracujemy z roślinami tradycyjnie wykorzystywanymi w dekoracjach świątecznych. Oferujemy również możliwość przeprowadzenia świątecznej wersji Warsztatów Las w słoiku. Świąteczny las w szkle będzie stanowił piękną dekorację firmy lub domu.

Interesuje Cię możliwość organizacji warsztatów florystycznych dla firmy? Skontaktuj się z nami. Warsztaty realizujemy na terenie Warszawy i w jej okolicy. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi kawiarniami oferując możliwość przygotowania eventu dla 20 osób. Zapewniamy również możliwość organizacji warsztatów w miejscu wskazanym przez Ciebie, również dla większych grup.  

słoik świąteczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *