Nietypowe podziękowanie dla rodziców – las w słoiku

Ślub to niewątpliwie jeden z najpiękniejszych dni w życiu Pary Młodej. Miłość, zaufanie, słowa przysięgi, piękna suknia. Wśród gości mamy również tych najbliższych, którzy cieszą się ślubem nie mniej niż Państwo Młodzi. To rodzice.
Standardowym prezentem w podziękowaniu dla rodziców są bukiety kwiatów występujące również w formie koszy kwiatowych. My proponujemy inne rozwiązanie: zrobione specjalnie na zamówienie lasy w słoiku dla rodziców. Podziękowanie inne niż wszystkie!
drogowskaz wesele, dekoracja weselna na wypożyczenie

Spersonalizowane lasy w słoikach w podziękowaniu dla Waszych rodziców

Rozmiar słoika
Lasy w słoikach to prezent trwały, który w dobrych warunkach latami będzie upiększać mieszkanie czy dom. W zależności od rozmiaru domu/mieszkania dopasujemy rozmiar i fason naczynia – duży, mały, wysoki i wąski, kwadratowy lub prostokątny. Możliwości jest wiele, wybierzemy tą najlepszą dla Was.

Lasy w sloikach - Lovegarden
Lasy w słoikach – Lovegarden

Z korkiem czy bez?
Zastanawiacie się jaka jest różnica między lasem w słoiku z korkiem a tym bez korka? Kompozycja z korkiem wymaga mniej uwagi i opieki niż ta bez korka. Zdecydowanie rzadziej (a czasami nawet w ogóle) trzeba podlewać rośliny w słoiku z korkiem. Znając swoich rodziców i ich rękę do roślin warto uwzględnić te kwestię.

Rośliny
Wybrany przez Was na podziękowanie dla rodziców las w słoiku może zawierać ulubione ich rośliny. W ten sposób prezent będzie bardziej spersonalizowany. Istnieje możliwość kolorystycznego doboru roślin. Czerwony, różowy? To nie musi być tylko zieleń 🙂 Las tropikalny albo tereny pustynne przypominające ich wakacje? My to wszystko stworzymy!
rośliny, Warsztaty tworzenia lasów w słoikach - Lovegarden

Dodatki dekoracyjne
Taka kompozycja to nie tylko szkło i rośliny. Poza elementami dekoracyjnymi takimi jak kamienie czy szyszki proponujemy dodatki dedykowane konkretnym osobom. Miniaturowy domek czy ławka w parku da nam sposobność do odtworzenia miejsca mającego dla nich duże znaczenie.
Wisienką na torcie będzie kartka z życzeniami lub tabliczka z dedykacją umieszczona wewnątrz słoika. Pomysłów mamy wiele na piękne i nietypowe podziękowania.

las w szkle sukulenty
Las w słoiku jako prezent w podziękowaniu dla rodziców na ślubie to wspaniały pomysł, który przez dobór wszystkich jego składowych elementów może okazać się bardzo oryginalny i niepowtarzalny. Ogranicza nas tylko Wasza i nasza wyobraźnia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *